Велополо
Біля пам’ятника Франку на декілька днів було обладнано майданчик для гри у велополо. Участь у грі міг узяти кожен охочий, а перед закриттям “Майстерні” тут відбулись змагання між командами з різних міст України.

Майстер-класи з виготовлення ключок, ознайомлення з правилами гри та безпосередньо організацію змагань з велополо в рамках “Майстерні міста” проводив львівський кастомний велоклуб Franky Kustom Family та Lviv Hardcourt Bike Polo, учасники якого вже близько двох років грають у цю гру у Львові.

Анатолій Кривошеєв, один з організаторів змагань з вело-поло у Львові, розповідає про гру

— У велополо ми граємо вже рік. Минулого року проводили перші змагання у Львові. Якщо говорити про історію цієї гри, то велополо виникло в Ірландії на початку 20-го століття. Спочатку було звичайне поло, в яке грали верхи на конях, але оскільки простіше зібрати три велосипеди, аніж утримувати трьох коней, то гру почали проводити на велосипедах. Зараз вона поширена по всьому світу. В Америці чи в Європі у велополо здебільшого грають люди, які працюють на велосипедах, наприклад, велокур’єри.

Не можна грати в поло, якщо ти не любиш велосипед. Тут не потрібно бути, наприклад, фіксером – тут не має жорстких рамок для гравців. Але якщо постійно «прокачувати» себе, якщо людина погоджується тренуватися сама та в команді, то за короткий час можна побачити хороший результат. Велополо – це не є професійний вид спорту, не олімпійський. Тут професійними гравцями є ті, які добре грають. Ми з клубом тренуємося один-два рази на тиждень на спортивному майданчику на Туган Барановського біля Комерційної академії та завжди раді новим учасникам для гри.